Czemus buscador Para que usted encuentre

Amasya”nın 25 Km

related results about 6.

Suluova'da Gezilecek Yerler | Suluova Gezi Rehberi

Amasya'nın 25 km batısında konumlanmış olan Suluova, Orta Karadeniz Bölgesinin iç kesimlerinde yer almaktadır. Dağlarla çevrili bir bölge olduğunu da ifade etmek gerekiyor ancak ulaşım konusunda sorun yaşamayacaksınız.
https://www.gezipedia.net/430-suluovada-gezilecek-yerler.html

Amasya - Amasya Merkez - haritane.com

Amasya'nın yakınındaki benzeri yerler. Avukat - Lawyer / Tarık SEZEN 630 metre. Metro 750 metre. Metro Turizim-amasya Şubesi 1.25 km. Merzifon Otobüs Terminali 39.17 km. Merzifon Otogar 39.12 km. Ulusoy 39.87 km. Suluova Otogar 25.21 km. Otogar Taksi 40.01 km. Amasya Belediyesi 1.02 km.
https://haritane.com/amasya-detay201545

Amasya Hakkında – Amasya Et Ürünleri

Fabrikamızın yer aldığı Suluova ilçesi Amasyanın kuzey batısında olup, Amasyanın merkezine 25 km. uzaklıktadır. Ovada bilinçli tarımın başlaması ve gelişmesi ise Amasya Şeker Fabrikasının hizmete girmesiyle olmuştur.
https://amasyaeturunleri.com.tr/kurumsal/amasya-hakkinda

HAMİT KAPLAN ORTAOKULU - AMASYA - …

Amasya il merkezine 90 km. olup Amasya´nın en uzak ilçesidir. Çorum merkeze 45 km., Merzifon ilçesine 45 km. ve Gümüşhacıköy ilçesine 25 km uzaklıktadır. Ulaşım: Okul ilçe merkezinde olup ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır.
https://www.ortaokullar.com/amasya/hamamozu/hamit-kaplan-ortaokulu/1148

Amasya İlinin Coğrafyası, Yüzölçümü, Nüfusu ve İklimi

Sivas İli’nin 50 km kuzeybatısındaki 2500 m yükseklikteki Yıldız Dağları’ndan doğar, batıdan gelen Çorum Çayı ile birleşerek Amasyanın 15 km güneyinde Yeşilırmak’a karışır. Çekerek Irmağı’nın uzunluğu 200 km, Amasya İl sınırları içinde kalan kısmı 45 km
http://www.neyiilemeshur.com/amasya/amasya-ilinin-cografyasi-yuzolcumu-nufusu...

Amasya'nın Zenginliği Amasya Müzesi – …

Amasya Müzesi sadece Amasyanın değil bölgenin de en modern ve en zengin müzesi. Müzede sergilenmekte olan 25.000 eser ile ülkemizin hem kültür hem de turizmine hizmet ediyor. Amasyanın tarihi çok zengin, tarihe karşı direnci de. Hititlerden başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi olmuş.
http://gezerdoner.com/2019/02/12/amasyanin-zenginligi-amasya-muzesi